Ecrin Kurnaz’ın Cansız Bedeni Ormanlık Alanda Bulundu

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında son 20 gündür aranan Ecrin Kurnaz’ın cansız bedeni ormanlık arazide bulundu. 1,5 yaşındaki Ecrin Kurnaz 21 gün önce (7 Mayıs 2019 tarihinde) Samsun’un Vezirköprü ilçesinde babaannesinin evinde kaybolmuştu.

Ecrin’in kaybından sonra Müge Anlı’nın programına çıkan anne Sevcan, kızı Ecrin’in üvey babaanne Hacer veya üvey amca Gökhan tarafından kaybedildiğini düşünüyordu.

Programda üvey babaanne Hacer Kurnaz ve amca Özkan Kurnaz’ın çelişkili ifadeleri dikkat çekmişti.

Bugün (27 Mayıs 2019) Ecrin’in cansız bedeni evlerinin bulunduğu bölgenin 3 km uzağındaki ormanlık alanda, dere yatağında bulundu. Çocuğun bulunduğu arazi, üvey amca Özkan’ın olay günü gittiği tarlanın hemen arkasında yer alıyor.

Orman işçileri tarafından bulunan küçük Ecrin’in parçalanmış vücudu ve ayakkabısı ölüm nedenini tespit etmek için incelemeye alındı. Ölüm nedeni otopsi sonucunda ortaya çıkacak.


Ecrin Kurnaz Nasıl Kayboldu?

Ecrin’in annesi Sevcan ve üvey babası Gökhan Kurnaz, babaanne Hacer Kurnaz’ın evinde yaşıyordu. Olay sabahı Gökhan ve kardeşi Özkan arasında sözlü bir tartışma çıktı. Gökhan, bu şartlar altında aynı evde daha fazla kalamayacaklarını söyledi. Tartışmanın büyümesi üzerine Ecrin’in hamile olan annesi aniden rahatsızlandı. Gökhan, eşini alıp doktora götürdü. Kızları Ecrin’i de yanlarında götürmek istedi ancak üvey babaanne Hacer, buna müsaade etmedi, çocuğun evde kalması için ısrar etti.

Gökhan ve eşi doktor muayenesine gittikten sonra şehir merkezinde zaman geçirdi. Akşam üzeri Ecrin’in üvey dedesi Gökhan’ı arayarak Ecrin’in kayıp olduğunu haber verdi. Gökhan ve eşi ilk etapta çok fazla endişelenmedi; “Ne olmuş olabilir ki, bahçede veya kümeste hayvanların yanındadır” diye düşündü. Hatta eşiyle markete gidip, Ecrin’e götürmek için alışveriş bile yaptı. Ancak aradan 45 dakika geçtikten sonra halen çocuktan haber alınamadığını öğrenince paniklediler.

Eve döndüklerinde Ecrin’in aslında tüm gün boyunca kayıp olduğunu öğrendiler. Üstelik ne babaanne ne de amca çocuğu aramak için özel bir çaba sarf etmemişti.


Üvey Babaanne Neden Çelişkili Konuşuyor?

Bu durumda tüm şüpheler, Ecrin’in emanet edildiği babaanne Hacer ve üvey amca Gökhan üzerinde yoğunlaştı. İlk andan itibaren her ikisi de birbiriyle çelişen şüpheli açıklamalarda bulundu. Öyle ki çocuğun kayıp olduğu saati bile tam olarak söyleyemediler.

Babaanne Hacer ve amca Özkan gün içerisinde yaptıkları işleri teker teker anlattılar ancak bu ifadelerini komşuların tanıklıkları ile kısmen değiştirmek zorunda kaldılar. Üvey babaanne Hacer’in çocuğun evde olmadığını bilmesine rağmen çocuğu hiç aramadığı anlaşıldı.

Üvey Amca Özkan Neyi Saklıyor?

Ecrin’in üvey amcası Özkan’ın çelişkili ifadeleri üzerine Müge Anlı, Özkan’ın telefonunun incelenmesini istedi. Telefonda bulunan +18 videolar seyircileri korkuttu, küçük kızın başına gelebilecekler konusundaki endişeleri artırdı.

Programda, Ecrin bebeğin arama çalışmaları devam ederken Özkan’ın arama ekiplerine “Çocuk biri tarafından boğulmuşsa parmak izi çıkar mı? Kaç gün parmak izi kalır?” gibi sorular sorduğu, tüm köylüler Ecrin’i ararken Özkan’ın iki saat süreyle ortadan kaybolduğu, aramalara katılmadığı tespit edildi.

Özkan, şüphelerin kendi üzerinde yoğunlaştığı sırada dikkatleri Ecrin’in annesi ve üvey babasının üzerine çekmeye çalıştı.

Ecrin’in anne ve babasının hastaneye gittikten sonra geri dönmüş ve kimseye görünmeden bebeği alıp götürmüş olabileceklerini söyledi. Ancak bu iddiası çok mantıklı bulunmayınca daha da ilginç bir ifade kullandı; “Ecrin’i şeytan alıp götürmüş olabilir.” dedi. Bir başka ifadesinde ise “kurt alıp götürmüş olabilir” dedi.

Katil Kim ya da Kimler?

Müge Anlı, “Benim bu olayla ilgili bir tahminim var. Ancak cinayeti iki kişi işlemiş olabilir” dedi.Kan Donduran İlginç Bir Aile: Palu Ailesi

Damat Tuncer Ustael nasıl bütün bir aileyi etkisi altına aldı?


Sevgilisinin Cesedini Testere İle Kesti Sobada Yaktı.

Facebook’ta tanıştığı kadını testere ile kesip cesedini sobada yaktı.


Annesini Korumak İçin Babasını Öldürdü, Cesedini Yaktı.

Babasının annesine yaptığı bin bir çeşit kötülüğe daha fazla dayanamayan lise öğrencisi kız, annesini korumak isterken babasını öldürdü. Cesetten kurtulmak için evin bahçesinde babasını yaktı.


300 Tonluk Definenin Yerini Bildiğini Söyledi.Onlarca Kişiyi Kandırdı. İki Defineciyi Göçen Tünelde Bıraktı.

Özel / doğa üstü güçleri olduğunu söyledi. 300 tonluk defineyi bulmak için onlarca kişi kandırdı ve yer altında çalıştırdı. Tüneldeki bir patlama sonrası kaybolan kişilerin ölmediğini hazineyi bulup kaçtıklarını iddia etti. Cesetler bulunamadığı için kendinden emin bir şekilde davranış sergileyen sahte mehdi saçlarını sarıya boyamış bir şekilde kaçma planı yaparken yakalandı.


Çocuğunu Suya Attı. “Aklım Başımda Değil” diyerek ceza almaktan kurtulmaya çalıştı.

5 yaşındaki kızını bir köprüden soğuk sulara bırakarak ölümüne sebep oldu. Müebbet hapis cezasına çarptırılması muhtemel olan adamın avukatı müvekkilinin akli yeteneklerini kaybettiğini bu yüzden cezai sorumluluğu olmadığını, katil muamelesi görmemesi gerektiğini söylüyor. Kızını köprüden ölüme bırakan babanın deli mi yoksa katil mi olduğuna mahkeme karar verecek.


Sahte Beyin Cerrahı: Televiyon Programlarına ve Bilimsel Etkinliklere Çıkıp Konuştu. Sahtekar olduğu anlaşılınca, “Şaka Yaptım” dedi.

Lise mezunu olduğu tespit edilen Cüneyt Turan kendini beyin, sinir ve omurilik cerrahı olarak tanıtıyor ve televizyon programlarına, bilimsel etkinliklere konuşmacı olarak katılıyordu. Sahte profesör foyası ortaya çıkınca “Şaka yaptı, suçsuzum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir